projekty

Naszą pierwszą propozycja jest projekt- kopuła Gaja. Ze względów ekonomicznych, ekologicznych, zdrowotnościowych, energooszczędności oraz, wizualnych jest to budynek kopułowy. Jest to obiekt na fundamencie tradycyjnym, ściany jednowarstwowe z bloczków Ytong Energo + gr. 36,5 stolarka okienna 3-szybowa drewniana, ogrzewanie promiennikami na podczerwień jest to zdrowsze i tańsze w budowie i eksploatacji rozwiązanie od tradycyjnego. Oferujemy  załatwienie formalności i wykonawstwo budynku w kilku wariantach:

  • stan deweloperski ( stan pod klucz , bez malowania, wykończenia podłóg, drzwi wewnętrznych i armatury .
  • stan zeroenergetyczny ( jest to stan deweloperski wyposażony dodatkowo w ogniwa fotowoltaiczne na trackerach bilansujące nasze roczne zużycie energii całego budynku do zera poprzez instalację licznika poboru i sprzedaży do sieci).
  • stan samowystarczalny ( jest to stan zeroenergetyczny wyposażony dodatkowo we własne ujęcie wody, przydomową oczyszczalnię ścieków oraz akumulatorownię)
  • stan premium ( jest to całkowicie autonomiczny obiekt z wykończeniem uzgodnionym z klientem wraz z zainstalowaną komorą normobaryczną jako 2 sypialnie.

istnieje możliwość również modyfikacji wariantów